Kaip išlyginti veido raukšles?

Metams bėgant, ko gero kiekviena moteris nori išsaugoti savo veido odą sveiką, standžią, ir sumažinti raukšlių skaičių. Kaip tai padaryti? Reikia pasirinkti tinkamas priemones ir produktus, bet tuo pačiu reikia priimti, jog laiko žymės įsirėš į mūsų veidą.

Šiame straipsnyje apžvelgsime vieną iš galimų alternatyvų – įmonės AMWAY siūlomus produktus veido priežiūrai. Vienas jų – prietaisas „Artistry™ Dermasonic“. Kiti produktai – serumai ir kremai (apie juos skaitykite sekančiame skyrelyje).

Ką pasirinkti? 

Rinkoje galima rasti daug ir įvairių priemonių bei produktų, kurie siūlo jaunystę mūsų odai, tačiau kyla klausimas, kokios priemonės geriausios? Visuomet galima rinktis rimtas intervencijas, t. y. plastines operacijas, hialurono rūgšties injekcijas. Vienas iš sprendimų – nieko nedaryti, tačiau toms moterims, kurios siekia natūralesnės veido priežiūros priemonių ir vengia stiprių intervencijų į veido odą – siūlome pasidomėti alternatyvomis.

Kaip išlyginti veido raukšles?

Prietaisas veido odos būklei gerinti ​

Vienas iš pagrindinių prietaiso „Artistry™ Dermasonic“ privalumų – dermos ultragarsinis valymas ir masažas, kurie suteikia odos gaivinimo ir atstatymo jausmą. Tai sprendimas toms moterims, kurios neturi laiko bėgioti į grožio salonus, tačiau namuose randa laisvą valandėlę savo veido rutinai namuose.

Prietaisas yra parduodamas su dviem nuimamais antgaliai: „Derma Ion Galvanic“ ir „Ultrasonic Blade“.

Galvutė „Ultrasonic Blade“ giliai valo poras, nes pasitelkia 30,000 Hz ultragarsines vibracijas. Šios vibracijos prilygsta 30000 vibracijų per sekundę. Vibracijos formuoja vandens burbuliukus, kurie prasiskverbia poras ir taip iš poras išvalo giliai esančius nešvarumus: makiažo likučius, inkštirus ir kt.

Drauge su aparatu parduodama galvutė „Derma Ion Galvanic“, kuri įmasažuoja odos priežiūros priemones giliai į odą. „Derma Ion Galvanic“ dirba penkiais režimais: drėkinimo, švytėjimo, patempimo, raukšlių, vitamino c.Prietaisas yra parduodamas su dviem nuimamais antgaliai: „Derma Ion Galvanic“ ir „Ultrasonic Blade“.

dermasonic

Galvutė „Ultrasonic Blade“ giliai valo poras, nes pasitelkia 30,000 Hz ultragarsines vibracijas. Šios vibracijos prilygsta 30000 vibracijų per sekundę. Vibracijos formuoja vandens burbuliukus, kurie prasiskverbia poras ir taip iš poras išvalo giliai esančius nešvarumus: makiažo likučius, inkštirus ir kt.

Drauge su aparatu parduodama galvutė „Derma Ion Galvanic“, kuri įmasažuoja odos priežiūros priemones giliai į odą. „Derma Ion Galvanic“ dirba penkiais režimais: drėkinimo, švytėjimo, patempimo, raukšlių, vitamino c.

Kokiems režimams, kokios AMWAY veido priežiūros priemonės naudojamos – apžvelgsime sekančiame pastraipoje.

kaip islyginti veido rauksles

Galvutės „Derma Ion Galvanic“ režimai ir priemonės

Patempimo režimas. Norint, kad patempimo rėžimas būtų veiksmingas – rekomenduojama naudoti „Artistry Signature Select“ intensyvios odos priežiūros stangrinamąjį serumą nuo raukšlių arba Artistry Signature Select™ Stangrinamųjų priemonių rinkinys.

 

Raukšlių režimas. Įjungus raukšlių režimą, tikslinga jį naudoti su stiprinamųjų priemonių nuo raukšlių rinkiniu Artistry Signature Select™. Šis rinkinys padės išspręsti didžiausias odos problemas: stabdys naujų raukšlių atsiradimą, skaistins odos, drėkinis ir stabdys dėmių atsiradimą.

 

Vitamino C skverbtis į odą. Ko gero dažnai girdite, kad jūsų odai reikalingas vitaminas C. Kodėl?  Vitaminas C padeda sureguliuoti melanino kiekį, apsaugo odą nuo nepageidaujamų pigmentinių dėmių, atgaivinti odos spalvą ir skatina kolageno gamybą. Vitaminą C naudojant drauge su antgaliu „Derma Ion Galvanic“ gali būti pagerinta vitamino c skverbtis į odą. Įmonė AMWAY rekomenduoja naudoti „Artistry Signature Select™“ Vitaminą C.

 

Odos drėkinimas. Oda sausėja tiek dėl aplinkos poveikio, tiek dėl mūsų amžiaus, dėl to tikslina ją nuolat drėkinti. Drėkinant odą tikslinga sukurti tam tikrą barjerą, kuris neleis išsausėti odai. Jeigu išorinis odos sluoksnis, t. y. epidermis veikia tinkamai, tuomet oda bus apsaugota nuo aplinkos poveikio ir neišsausės. Tinkamam odos drėkinimui įmonė AMWAY siūlo drėkinamųjų priemonių rinkinį – „Artistry Signature Select™“.

 

Švytėjimo režimas. Aparatas „Artistry™ Dermasonic“ – taip pat gali padėti užtikrinti odos švytėjimą. Įmonė AMWAY taip pat siūlo produktus, kurie gali sustiprinti švytėjimo poveikį: „Artistry Signature Select™“ pažangus intensyvios priežiūros kremas odai, „Artistry Signature Select™“ dėmes stabdančių priemonių arba skaistinamųjų priemonių rinkinys.

 

Kremai ant mūsų odos pasiekia tik odos paviršių, dėl to norint, kad kremai ar serumai darytų poveikį jie turi įsiskverbti giliau. Žinoma, labai svarbu, kuriame savo gyvenimo etape pradėsite naudoti „Artistry™ Dermasonic“, kokius serumus ir kremus naudosite drauge su šiuo aparatu. Svarbu pasirinkti tinkamas priemones ir rasti kantrybės jas naudoti kasdiena, kad tai taptų jūsų kasdienio gyvenimo dalimi. 

Bet kartais, ir raukšlės gražu, taigi, koks jūsų pasirinkimas? 

Norite sužinoti daugiau apie šiuos produktus? Parašykite NamaMama.lt@gmail.com

Beje, produktui „Artistry™ Dermasonic“ suteikiama 90 dienų kliento pasitenkinimo garantija.

 

Šis straipsnis ir nuotraukos yra NamaMama.lt puslapio nuosavybė: naudoti, publikuoti, platinti be NamaMama.lt leidimo – negalima.