Glister™ daugialypio poveikio dantų siūlai

[9210]

[]

[9211]

[9211]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[9211]
Patobulinkite savo burnos sveikatą kasdieniame jos priežiūros procese naudodami „Glister“ daugialypio poveikio dantų siūlus. Jie švelniai pašalina apnašas nuo tokių dantų vietų, kurių nematote ir nepasiekiate, be to, palaiko sveikas dantenas.
Kaip pirktiProdukto kodas:124112

Pažiūrėkite, kaip tai veikia

 • Išlaiko sveikas dantenas ir visos burnos sveikatą, jei naudojama kartu su visa „Glister“ burnos priežiūros sistema.
 • Lengvai slysta tarp dantų ir saugiai bei veiksmingai išvalo
 • Pašalina apnašas nuo tarpdančių ir šiek tiek žemiau dantenų linijos
 • Patenka į ankštas vietas, nes yra plokščios formos.

Kodėl jums patiks

„Glister“ daugialypio poveikio dantų siūlai švelniai stimuliuoja dantenas ir pašalina apnašas nuo tarpdančių ir šiek tiek žemiau dantenų linijos. Šie juostelės formos tarpdančių siūlai yra plokšti, todėl gali praslysti į ankštas vietas. Be to, jie dengti natūralios kilmės vašku. Stiprūs siūlai neplyšta ir lengvai valdomi bei naudojami burnoje. Šis produktas išlaiko sveikas dantenas ir pagerina visos burnos sveikatą, jei naudojamas kartu su visa „Glister“ burnos priežiūros sistema.

Verta žinoti

„Glister“ daugialypio poveikio dantų siūlų sudėtyje:

 • nėra BPA
 • nėra PVC
 • nėra ftalatų

Jie veiksmingai pašalina apnašas nuo tarpdančių ir žemiau dantenų linijos 68 %* Net 95 % apklaustųjų pajuto, kad jų burna buvo švaresnė naudojant „Glister“ daugialypio poveikio dantų siūlus kartu su visa „Glister“ burnos priežiūros sistema. * Paremta moksline literatūra Carr. et al., 2000

Pagrindinės ypatybės

 • Pašalina apnašas nuo tarpdančių
 • Valo ir stimuliuoja dantenas
 • Plokščios juostelės formos
 • Dengti natūralios kilmės vašku
 • 50 m siūlų užteks 166 kartams

Naudojimo būdas

Šis produktas skirtas „Glister“ burnos priežiūros sistemos 2 ŽINGSNIUI – TARPDANČIŲ VALYMUI. Naudoti vakare.

 1. Naudoti išvalius dantis. Ištraukite 30–45 cm tarpdančių siūlų ir apsivyniokite apie didžiuosius pirštus.
 2. Valdydami nykščiais ir kitais pirštais švelniai įsprauskite siūlus tarp dantų šiek tiek žemiau dantenų linijos. Perbraukite siūlu palei kiekvieno danties paviršių.
 3. Siūlais pavalykite abi kiekvieno danties puses. Nepamirškite paskutiniojo danties galinės pusės iš abiejų pusių, viršaus ir apačios. Siūlui atspurus arba susitepus, pakeiskite jį nauja siūlo dalimi.

Dažnai užduodami klausimai

Kodėl verta naudoti „Glister“ daugialypio poveikio dantų siūlus?

Tarpdančių valymas yra labai svarbi burnos priežiūros rutinos dalis. Jei nevalysite tarpdančių, kai kurios dantų vietos liks neišvalytos. Be to, naudojant tarpdančių siūlus kasdien, dantenos yra sveikesnės, o burnos ertmės sveikata geresnė.  

Kodėl „Glister“ daugialypio poveikio dantų siūlai yra plokšti?

Kadangi siūlai yra įvairių formų, „Glister“ komanda pasirinko plokščios juostelės formą, nes ji puikiai tinka didžiajai daliai naudotojų. Tokios formos siūlai lengvai įlenda net tarp glaudžiai suspaustų dantų, neplyšta, juos paprasta valdyti ir reguliuoti burnoje.  

Kaip dažnai turėčiau naudoti „Glister“ daugialypio poveikio dantų siūlus?

Dantų ekspertai rekomenduoja tarpdančių siūlus naudoti bent kartą per dieną, išsivalius dantis. Taip pat galite naudoti siūlus po valgio ir bet kada, kai prireikia.