Cal Mag D Plus Nutrilite™

[8089]

[]

[9565]

[9565]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[9565]
Nutrilite Calcium Magnesium D Plus sudėtyje yra 3 maistingosios medžiagos iš natūralių šaltinių – kalcis, magnis ir vitaminas D. Kalcis reikalingas norint palaikyti normalią kaulų būklę.Magnis prisideda prie normalių kaulų palaikymo. Jame taip pat yra vitamino D, kuris prisideda prie normalaus kalcio pasisavinimo.FunkcijosSudėtyje yra 3 maistingosios medžiagos iš natūralių šaltinių – kalcis, magnis ir vitaminas D – prisidedančios prie normalios kaulų būklės palaikymo.Sudėtyje yra vitamino D, kuris palaiko normalų kalcio įsisavinimą.Magnis taip pat prisideda prie normalios raumenų funkcijos ir nervų sistemos funkcionavimo.Be to, kalcis prisideda prie normalios energiją suteikiančios medžiagų apykaitos ir kraujo krešėjimo.Sudėtyje yra sukietėjusių dumblių – vieno iš labiausiai koncentruoto augalinio kalcio šaltinio gamtoje.Lengvai praryjamas dėl savo plonos, paprastos formos.Be dirbtinių saldiklių, spalvų, skonių ir konservantų.
Kaip pirktiProdukto kodas:110606
Nutrilite Calcium Magnesium D Plus sudėtyje yra 3 maistingosios medžiagos iš natūralių šaltinių – kalcis, magnis ir vitaminas D. Kalcis reikalingas norint palaikyti normalią kaulų būklę. Magnis prisideda prie normalių kaulų palaikymo. Jame taip pat yra vitamino D, kuris prisideda prie normalaus kalcio pasisavinimo.  
  • Sudėtyje yra 3 maistingosios medžiagos iš natūralių šaltinių – kalcis, magnis ir vitaminas D – prisidedančios prie normalios kaulų būklės palaikymo.
  • Sudėtyje yra vitamino D, kuris palaiko normalų kalcio įsisavinimą.
  • Magnis taip pat prisideda prie normalios raumenų funkcijos ir nervų sistemos funkcionavimo.
  • Be to, kalcis prisideda prie normalios energiją suteikiančios medžiagų apykaitos ir kraujo krešėjimo.
  • Sudėtyje yra sukietėjusių dumblių – vieno iš labiausiai koncentruoto augalinio kalcio šaltinio gamtoje.
  • Lengvai praryjamas dėl savo plonos, paprastos formos.
  • Be dirbtinių saldiklių, spalvų, skonių ir konservantų.  
VIDUTINIŠKAI SUDĖTYJE YRA  TABLETĖJE  %RMV*  PER DIENĄ (3 TABLETĖSE)  %RMV* 
Kalcis200 mg25600 mg75
Magnis83,3 mg22250 mg67
Vitaminas D3,3 μg6710 μg200

* Referencinės maistinės vertės procentas

  • Tiems, kurie vartoja nedaug maisto produktų, turinčių kalcio (pvz., pienas ir pieno produktai, tamsios žalios lapuotos daržovės).
  • Tiems, kurie netoleruoja pieno ir/arba kitų pieno produktų.
  • Asmenims, kuriems reikia papildomo kalcio kiekio, ypač moterims nuo 18 iki 35 metų amžiaus.

Rekomenduojama dozė Vartokite 3 tabletes per dieną. Po 1 tabletę išgerkite ryte, dieną ir vakare. Patarimai Laikyti mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje. Šis produktas nėra pilnavertės dietos pakaitalas. Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Pakuotę laikyti sandariai uždarytą. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.