5 dalių sauté keptuvių rinkinys iCook™

[13076]

[]

[13077]

[13077]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[13077]
Pristatome mūsų universalų 5 dalių sauté keptuvių rinkinį, kuris užtikrina nesudėtingą maisto ruošimą dėl patvarios konstrukcijos.
Kaip pirktiProdukto kodas:101084
Virtuvės ir stalo reikmenys

Kuo naudingas jums

Sauté keptuvių rinkinys iCook™ užtikrina išskirtinai efektyvų, kokybišką maisto gaminimo procesą dėka aukščiausios kokybės itin kruopščiai sukurtos 18/10 nerūdijančiojo plieno konstrukcijos. Puikiai tinka padažams ruošti ar pašildyti, taip pat mažesnėms daržovių, vištienos, žuvies ar jautienos porcijoms troškinti.

Kodėl jums patiks

„Vitalok“ gaminimo metodas užtikrina, kad produktuose išliktų maistinės medžiagos ir skonis. Optimalus šilumos paskirstymas, kurį garantuoja „Optitemp™“ plokštės pagrindas, padidina gaminimo efektyvumą. Tarpusavyje puikiai dera konstrukcijos ilgaamžiškumas ir našumas, nes ji pagaminta iš daugiasluoksnio aliuminio ir nerūdijančiojo plieno. Karščiui atsparios rankenos apgalvotai suprojektuotos taip, kad jas būtų patogu naudoti ir saugu laikyti, todėl gaminimas bus malonus nuo pradžios iki pabaigos.

Verta žinoti

NFC sertifikatas

Pagrindinės ypatybės

Maža Sauté keptuvė su dangčiu iCook, 1,5 l
Naudokite kaip nedidelę keptuvę su ilga rankena maistui kepti ar skrudinti, taip pat vaisių ir daržovių patiekalams ruošti.

Didelė Sauté keptuvė su dangčiu iCook, 2,5 l
Naudokite kaip keptuvę arba kaip „sauté“ keptuvę, jei norite sumažinti aliejaus kiekį gaminimo procese. Taip pat tinka kepti ar troškinti kepenėles, paukštieną (gabaliukais) ir kitus mėsos patiekalus jų pačių sultyse be aliejaus.

Mažos Sauté keptuvės gaubtas
Mažos sauté keptuvės gaubtą galima naudoti didesniems patiekalams, pavyzdžiui, vištienai, gaminti. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip pagrindas kelių patiekalų ruošimui. Jis gali būti naudojamas kaip keptuvės ar lėkštės, ant kurios patiekiamas maistas, pagrindas.

Naudojimas

  • Įkaitinkite 5 dalių sauté keptuvių rinkinį ant vidutinės ugnies, kad būtų galima kepti.
  • Pridėkite norimus ingredientus ir virkite pagal receptų instrukcijas.
  • Plaukite rankomis naudodami švelnų ploviklį ir venkite abrazyvinių valiklių.
  • Laikykite vėsioje, sausoje vietoje, kad išlaikytumėte virtuvės reikmenų ilgaamžiškumą.

Sudedamosios dalys

5 dalių rinkinį sudaro:

  • 1,5 l (1,5 kv.) sauté keptuvė su dangčiu
  • 2,5 l (2,5 kv.) sauté keptuvė su dangčiu
  • Mažos sauté keptuvės gaubtas