Universalus valymo skystis Amway Home™ L.O.C.™

[8311]

[]

[7029]

[7029]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[7029]
LOC™ universalus valymo skystis puikia pašalina purvą ir nešvarumus, užtikrina švarą namuose bei biure. LOC™ tinka daugumai paviršių.
Kaip pirktiProdukto kodas:0001

Apžvalga

LOC™ Universalus valymo skystis be vargo pašalina purvą ir nešvarumus ir palieka namus higieniškai švarius.

AMWAY HOME™ L.O.C.™ Universalus valymo skystis tai pirmasis biologiškai skaidus pramoniniu būdu pagamintas buitinis valiklis.*

Tai Jums patiks…

Mūsų šeimos namų saugumo ir švaros užtikrinimas dar niekada nebuvo toks svarbus. Laimei, naudojant L.O.C universalų valymo skystį, jūsų namuose bus nepriekaištingai švaru. Šis veiksmingas, universalus valymo skystis lengvai prasiskverbia pro purvą, susikaupusius nešvarumus ir sankaupas ant visų plaunamų paviršių ir palieka Jūsų namus žvilgančius ir nepriekaištingai švarius. Jūs taip pat galite būti tikri, kad į Jūsų namus nepateks kenksmingos medžiagos, nes L.O.C universalus valymo skystis yra sudarytas iš ingredientų, gautų iš natūralių šaltinių ir jo sudėtyje nėra fosfatų, stiprių rūgščių ar chloro. Be to, jis yra visiškai biologiškai skaidus.

Verta žinoti…

  • Lengvas valymas be dryžių naudojant natūraliai gaunamus, tačiau ypač veiksmingus ingredientus.
  • Sudėtyje yra Amway BIOQUEST FORMULA™, grįsta labai aktyviais, natūralių medžiagų ingredientais, kurie nekenkia aplinkai.
  • Gali būti naudojamas ant visų plaunamų paviršių.
  • Nereikia nuskalauti. Tiesiog išvalykite.
  • Ši saugi formulė padeda šeimoms jau virš 50 metų.

Naudojimas:

  • Įpilkite 30 ml L.O.C universalaus valymo skysčio į 5 litrus vandens.
  • Nuplaukite paviršius ir leiskite jiems išdžiūti. – Nereikia skalauti.
  • Jei norite naudoti purškiant mažesnes vietas, sumaišykite 50 ml L.O.C universalaus valymo skysčio su 450 ml vandens Amway Pistol Grip Sprayer buteliuke. Užpurkškite ant paviršių ir nuvalykite. Skalauti nereikia, tačiau purškiamąjį valymo tirpalą būtinai sunaudokite per 30 dienų nuo jo sumaišymo.
  • Galiausiai, šį universalų valiklį galima naudoti norint palaikyti rankų higieną. Tiesiog naudokite neskiestą ir paskui nusiplaukite rankas.

* Visa L.O.C. Universalaus valymo skysčio formulė yra biologiškai skaidoma atliekant biologinio skaidumo testus, o ne tik paviršinio aktyvumo medžiagas pagal ES reikalavimus. Remiantis 2021 m. Verify markets atliktu tyrimu. Šiame teiginyje terminas biologiškai skaidomas apibrėžiamas kaip: medžiagų gebėjimas suskaidyti į gamtoje esančias medžiagas – vandenį, CO2 ir mineralus – veikiant saulės šviesai, vandeniui ir mikrobams.

ĮSPĖJIMAS

 Sukelia stiprų akių dirginimą. PATEKUS Į AKIS: Keletą minučių kruopščiai plaukite vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Plaukite toliau. Jei akių dirginimas nesiliauna, kreipkitės patarimo / pagalbos į medikus. Jei reikia medicininės konsultacijos, turėkite su savimi produkto talpyklą arba etiketę. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Sudėtyje yra metilizotiazolinono. Gali sukelti alerginę reakciją.

Sudedamosios dalys

Sudedamosios Dalies PavadinimasCAS #Bendras pavadinimas / funkcija
Water7732-18-5vanduo
Sodium Laureth Sulfate68585-34-2anijoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga
C10-16 Alcohol Ethoxylate68002-97-1nejoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga
Cocamidopropylamine Oxide68155-09-9amfoterinė paviršiaus aktyvioji medžiaga
Sodium Chloride7647-14-5valgomoji druska
Citric Acid77-92-9organinė rūgštis (pH kontrolė)
FragranceProprietary – see IFRAorg.orgaromatas
Methylchloroisothiazolinone26172-55-4konservantas
Methylisothiazolinone2682-20-4konservantas

Ženklinimas

ĮSPĖJIMAS. Sukelia stiprų akių dirginimą. PATEKUS Į AKIS: Keletą minučių kruopščiai plaukite vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Plaukite toliau. Jei akių dirginimas nesiliauna, kreipkitės patarimo / pagalbos į medikus. Jei reikia medicininės konsultacijos, turėkite su savimi produkto talpyklą arba etiketę. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Sudėtyje yra metilizotiazolinono. Gali sukelti alerginę reakciją.