Visų audinių baliklis SA8™

[8307]

[]

[7021]

[7021]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[7021]
Galingas valymas naudojant koncentruotą, biologiškai skaidomą ir spalvą saugantį baliklį be chloro, skirtą visiems tikslams. 
Kaip pirktiProdukto kodas:124485

SA8™ Visų audinių baliklis efektyviai valo daugybę tekstilės medžiagų ir paviršių naudodamas spalvų nekeičiantį nechlorinį baliklį. 

Tai Jums patiks…

Mes visi norime, kad mūsų drabužiai atrodytų gyvybingi, švieži ir kaip nauji, nesvarbu, kiek kartų jie būtų skalbiami. SA8™ Visų audinių baliklis suteikia jums tokią galimybę. Šis galingas balinimo ploviklis pagrįstas deguonies balikliais, o ne chloru, todėl skalbimo metu spalvos neišblunka. Nepaprastai universalus SA8™ Visų audinių baliklis efektyviai pašalina visų tipų organines dėmes ir kvapus nuo įvairių tekstilės gaminių namuose, įskaitant kilimus. Be to, galite naudokite SA8 Visų audinių baliklį ant plytelių dangos, dušams, kriauklėms, mediniams deniams, cementui, šiukšliadėžėms, akvariumams, aptvarams, palapinėms ir kitiems daiktams valyti.    

Verta žinoti…

 • Apsaugo spalvas bet kurioje temperatūroje.
 • Tinka drabužiams, kilimams ir kitiems paviršiams.
 • Stiprus ploviklis, kuris pašalina net sunkiausias dėmes.
 • Pašalina kavos, vyno, sulčių, gyvūnų paliktas dėmes.
 • Naudojamas išankstiniam mirkymui jis yra itin veiksmingas smarkiai suteptose vietose.
 • Nenaudoti šilkui ar vilnai.
 • Ekologiškesnė pakuotė nei ankstesnė plastikinė talpa.
 • 99,5 % veikliųjų sudedamųjų dalių yra koncentruoti ir ekonomiškai naudojami.
 • Sudėtyje nėra fosfatų, chloro, dažų, EDTA arba nitrilotriacto rūgšties, visos sudedamosios dalys yra biologiškai skaidomos.
 • Draudžiama naudoti kartu su balikliais su chloru.

Naudojimas:

 • Kaip ploviklio sustiprinimas: įpilti 10 ml į kiekvieną skalbimą. Geriausiems rezultatams pasiekti, plauti 60°C laipsnių ar aukštesnėje temperatūroje.
 • Mirkymui įpilti 5 ml į 2 litrus karšto vandens. Mirkyti audinį 30 minučių arba ilgiau ir skalbti kaip įprasta.
 • Indų valymui, įpilti į puodelį ar arbatinuką verdančio vandens, įpilti 5 ml SA8 Visų audinių baliklio ir leisti pastovėti bent valandą. Išpilti tirpalą ir gerai išskalauti.
 • Naudojimas ne skalbiniams kaip universalus valiklis: Taip pat veiksmingas daugeliui dėmių, kurios negali būti skalbiamos. Norint valyti stalviršius, kriaukles, keramikines plyteles ir pan., pabarstyti miltelius ant paviršiaus ir šveisti drėgna kempine ar audiniu. Gerai išskalauti. Norint išvalyti kavinukus ar arbatinukus, užpilti talpą verdančiu vandeniu ir įdėti 5 ml miltelių. Leisti nusistovėti 1 valandą arba ilgiau. Išpilti tirpalą ir gerai išskalauti. Nemaišyti su kitomis balinančiomis skalbimo priemonėmis.

PAVOJUS

Sukelia rimtus akių pažeidimus. Pavojingas prarijus. Gali sukelti gaisrą, oksidatorius. Sudėtyje yra natrio perkarbonato. PATEKUS Į AKIS: Keletą minučių kruopščiai plaukite vandeniu. Jei įmanoma, išimkite kontaktinius lęšius. Plaukite toliau. PATEKUS ANT ODOS: Gausiai plaukite vandeniu ir muilu. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Jei reikia medicininės konsultacijos, turėkite su savimi produkto talpyklą arba etiketę. Dėvėkite akių / veido apsaugos priemones. Laikykite atokiai nuo karščio, karštų paviršių, kibirkščių ir atviros liepsnos. Nerūkyti. Imkitės visų atsargumo priemonių, kad nesusimaišytumėte su degiosiomis medžiagomis. Išpilkite turinį savivaldybės surinkimo punkte. Visiškai ištuštintas talpas išmeskite, kad būtų perdirbtos.

Pagrindinės ypatybės

 • BIOQUEST FORMULA – efektyvus valymas, patobulinta ekologiška pakuotė ir 100% biologiškai skaidoma priemonė
 • Aukšta koncentracija galingam valymui
 • Remiasi specialia deguonies turinčia formule
 • Veiksmingai šalina dėmes net žemoje temperatūroje
 • Sukurtas naudoti daugumai audinių rūšių
 • Puikus veiksmingumas už atitinkamą vertę

Naudojimo būdas

Kaip ploviklio sustiprinimą, įpilti 10 ml į kiekvieną skalbimą. Geriausiems rezultatams pasiekti, plauti 60°C laipsnių ar aukštesnėje temperatūroje. Mirkymui įpilti 5 ml į 2 litrus karšto vandens. Mirkyti audinį 30 minučių arba ilgiau ir skalbti kaip įprasta. Indų valymui, įpilti į puodelį ar arbatinuką verdančio vandens, įpilti 5 ml Visų audinių baliklio ir lesti pastovėti  bent valandą. Išpilti tirpalą ir gerai išskalauti. Naudojimas ne skalbiniams kaip universalus valiklis:Taip pat veiksmingas daugeliui dėmių, kurios negali būti skalbiamos. Norint valyti stalviršius, kriaukles, keramikines plyteles ir pan., pabarstyti miltelius ant paviršiaus ir šveisti drėgna kempine ar audiniu. Gerai išskalauti. Norint išvalyti kavinukus ar arbatinukus, užpilti talpą verdančiu vandeniu ir įdėti 5 ml miltelių. Leisti nusistovėti 1 valandą. Išpilti tirpalą ir gerai išskalauti. Nemaišyti su kitomis balinančiomis skalbimo priemonėmis.

NaudojimasVisų audinių baliklisVanduoProgramos
Bendras dėmių šalinimas1/8 samtelio (1 šaukštelis) (500 ml)Vandenyje plaunamiems audiniams ir apmušalams naudoti ant paviršiaus. Palikti 5–30 minutėms. Šveisti arba šluostyti (priklausomai nuo paviršiaus). Kruopščiai išskalauti. Leisti išdžiūti.
Skalbimas1/4 samtelio (apie 10 ml)vienam skalbimuiGali būti naudojamas kiekvieno skalbimo metu! Pradėti užpildant talpą vandeniu (laikantis drabužių gamintojo priežiūros instrukcijų). Įpilti Visų audinio baliklio ir ploviklio, vėliau įdėti drabužius. Naudoti vietoj baliklio su chloru.
Kilimų valymo mašinos1 samtelis (35 ml) (4 litrai)Talpoje su šiltu vandeniu ištirpinti Visų audinių baliklį. Įpilti į valymo mašiną. Gali būti naudojamas kartu su kitais kilimų valymo sprendimais. Išsiurbti kilimą, kai šis nusausės.
Dėmių ant kilimų šalinimas1/8 samtelio (1 šaukštelis). (1/2 litro)Prieš valymą nuvalyti dėmes ar skysčių perteklių. Užpilti tirpalo ant dėmės. Palikti 5–30 minutėms. Nuskalaukite. Nušluostyti likusį skystį. Išsiurbti, kai nusausės.
Plytelės ir skiediniai2 samteliai (70 ml)apie 2 šaukštus (30 ml)Sumaišyti tirpalą į pastą. Užtepti ant paviršiaus, mūvint gumines pirštines. Leisti nusistovėti 1 valandą, nuplauti, išskalauti ir nusausinti.
Mediniai deniai, dailylentės ir tvoros.  Lauko baldai ir palapinės.1 samtelis (35 ml) (4 litrai)Naudoti ant paviršiaus pasitelkiant purkštuvą ar kibirą. Palikti 5–30 minutėms. Šveisti šepečiu ir nuplauti dideliu kiekiu vandens.
Mirkymas1 samtelis (35 ml) (4 litrai)Įdėti daiktą ir mirkyti 1–6 valandas. Išskalauti arba skalbti ir išskalauti.

Turėkite omenyje:

 • Nenaudokite su vilnos ar šilko drabužiais.
 • Nenaudoti su balikliais su chloru.

Sudėtis 

Sudedamosios dalies pavadinimas CAS #Bendrasis pavadinimas
Natrio karbonato peroksidas15630-89-4Deguonies baliklis
Natrio karbonatas497-19-8Kalcinuota soda
C10-16 alkoholio etoksilatas68002-97-1Nejoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga
KvapasPatentuotas – žiūrėkite IFRAorg.orgKvapas

Specifikacija PAVOJUS. Smarkiai pažeidžia akis. Dirgina odą. Gali sustiprinti gaisrą. Oksidatorius. Kenksminga prarijus. Mūvėti apsaugines pirštines / dėvėti apsauginius drabužius / naudoti akių apsauga / veido apsaugą. PATEKUS Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir lengva padaryti. Toliau plauti akis. PATEKUS ANT ODOS: Nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens. Laikyti atokiau nuo šilumos šaltinių / žiežirbų / atviros liepsnos / karštų paviršių. – Nerūkyti. Imtis visų atsargumo priemonių, kad nebūtų sumaišyta su degiomis medžiagomis. PRARIJUS: skambinti į APSINUODIJIMŲ BIURĄ arba gydytoją, jei pasijutote blogai. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėti produkto talpyklą ar jo etiketę. Saugoti nuo vaikų. Nenaudoti ant vario ar aliuminio.