Orkaitės valymo želė AMWAY™

[8320]

[]

[7047]

[7047]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[7047]
Orkaitės valymo gelio sudėtyje nėra šveičiamųjų komponentų. Pakanka geliu padengti orkaitės sieneles ir palikti 30 minučių. Per tą laiką jis suminkštins prilipusius maisto ir riebalų nešvarumus, kuriuos galėsite lengvai išvalyti. 
Kaip pirktiProdukto kodas:0014

Orkaitės valymo gelio sudėtyje nėra šveičiamųjų komponentų.Pakanka geliupadengti orkaitės sieneles ir palikti 30 minučių.

 

Per tą laiką jis suminkštins prilipusius maisto ir riebalųnešvarumus, kuriuos galėsite lengvai išvalyti. Jums nereikės gramdyti purvo!Puikiai valo visų tipų orkaites. Tirštas gelis puikiai tinka bet kokiam paviršiui valyti.

PAVOJUS

Gali stipriai nudeginti odą ir pažeisti akis. Sudėtyje yra natrio hidroksido. Laikyti uždarytą. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Dėvėkite apsaugines pirštines ir akių / veido apsaugą. Neįkvėpkite garų. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): Nedelsdami nusiimkite visus užterštus drabužius. Nuprauskite odą vandeniu. PATEKUS Į AKIS: Keletą minučių kruopščiai plaukite vandeniu. Išimkite kontaktinius lęšius, jei juos nešiojate ir galite tai padaryti. Toliau plaukite vandeniu. PRARIJUS: skalaukite burną. NEBANDYKITE sukelti vėmimo. Nedelsdami susisiekite su APSINUODIJIMŲ CENTRU arba gydytoju.

Dujinių ir elektrinių orkaičių emaliuotiems paviršiams. Orkaitės viduje esantiems padėklams ir grotelėms, kepsninėms ir skrudintuvams.
Sudedamosios Dalies PavadinimasCAS #Bendras pavadinimas / funkcija
Water 7732-18-5 vanduo
Sodium Hydroxide 1310-73-2 šarminė medžiaga
Sodium Tallowate 8052-48-0 muilas (anijoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga)
Xanthan Gum 11138-66-2 tirštiklis
Magnesium Sulfate Heptahydrate 10034-99-8 terpės modifikatorius
C10-16 Ethoxylated Alcohol, 7 EO 68002-97-1 nejoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga

Orkaitės valymo gelį „AMWAY galima naudoti dujinių ir elektrinių orkaičių emaliuotų paviršių, kepsninių, skrudintuvų, o taip pat orkaitės viduje esančių grotelių valymui. Nenaudokite gelio dažytų aliumininių arba chromuotų paviršių valymui. Nenaudokite orkaičių su savaiminio išsivalymo funkcija valymui.

  • Įsitikinkite, kad butelio dangtelis yra užsuktas, ir, prieš naudodami gelį, smarkiai pakratykite butelį.
  • Iš orkaitės išimkite lentynas ir kitas dalis.
  • Apsimaukite gumines arba plastiko pirštines. Neleiskite priemonei patekti į akis. Orkaitės apačioje padėkite nedidelį dubenį ir įpilkite į jį truputį orkaitės valymo gelio.
  • Gelį tepkite teptuku, iš pradžių padengdami orkaitės gilumoje esančias dalis, po to – šonines orkaitės sieneles, viršutinę dalį ir galiausiai – apatinę dalį.
  • Taip pat geliu padenkite lentynas ir kitas dalis.
  • Palikite geliu padengtą orkaitę30 minučių(jeigu orkaitės paviršiai yra labai nešvarūs, gali tekti dar kartą užtepti preparatą).
  • Karštame vandenyje suvilgyta kempine arba skudurėliu nuvalykite suminkštėjusias apnašas.
  • Po to vandens ir acto tirpale suvilgytu skudurėliu nuvalykite paviršių, pradėdami nuo viršutinės orkaitės dalies, o baigdami – apatine dalimi.

Atminkite!

  • Saugokite drabužius ir kitus paviršius, kad ten nepatektų gelio.
  • Jeigu produkto patektų į akis arba ant odos, iš karto kruopščiai nuplaukite šaltu vandeniu. 
PAVOJUS. Smarkiai degina odą ir pažeidžia akis. Kenksminga vandens organizmams, sukelia ilgalaikius padarinius. Laikyti uždarytą. Saugoti nuo vaikų. Mūvėti apsaugines pirštines ir veido apsaugą. Neįkvėpti garų. PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): Nedelsiant nusivilkti užterštus drabužius. Odą nuplauti vandeniu. JEI PATEKO Į AKIS: Atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu yra ir jeigu lengvai pašalinami. Toliau plauti akis. PRARIJUS: Praskalauti burną vandeniu. Neskatinkite vėmimo. Nedelsiant kreiptis į gydytoją arba IŠVYKIMO CENTRĄ.