„Nutrilite™ Body Cleansing Program“ rinkinys

[9964]

[]

[9965]

[9965]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[9965]
Šis rinkinys yra esminė „Nutrilite Body Cleansing Program“2 dalis, pagrįstos svarbiausiais geros savijautos veiksniais – mityba, hidratacija, fiziniu aktyvumu, teigiama mąstysena ir bendruomenės dalyvavimu bei pateikiančios išsamius nurodymus, priemones ir atitinkamo turinio tekstus, skirtus jus palaikyti.
Kaip pirktiProdukto kodas:127059

Šis iš anksto parengtas rinkinys yra „Nutrilite Body Cleansing Program“1 esminis komponentas. Jame yra specialiai atrinktų produktų 1 iš „Nutrilite“ – pasaulyje perkamiausių vitaminų ir maisto papildų prekių ženklo2, ir šis rinkinys siūlomas su 10 proc. nuolaida.

1 Su „Nutrilite“ tikruoju margainiu, kuris padeda organizmui išsivalyti pačiam. „Nutrilite Body Cleansing Program“ – tai 21 dienos trukmės holistinės gyvensenos programa, kurioje pateikiami mitybos nurodymai, fizinio aktyvumo rekomendacijos, hidratacijos patarimai ir teigiamos mąstysenos priemonės.
2 Šaltinis: „Euromonitor International Limited“; vitaminai ir maisto papildai, tarp pasaulinių prekių ženklų, pagal mažmeninės prekybos apimtį mažmeninėmis kainomis, % suskirstymas, 2022 m. duomenys paremti užsakytais moksliniais tyrimais, atliktais 2022 m. balandžio–rugpjūčio mėn.

 

Pažiūrėkite, kaip tai veikia!

„Nutrilite Body Cleansing Program“ rinkinį sudaro:

 • „Nutrilite“ Tikrasis margainis1,
 • „Nutrilite Balance Within“,
 • „Nutrilite“ Maistinių skaidulų milteliai,
 • „Nutrilite All Plant Protein“ (augaliniai baltymai),
 • Sveikinamoji skrajutė su išsamia programos informacija.

Šis rinkinys yra esminė „Nutrilite Body Cleansing Program“dalis, pagrįstos svarbiausiais geros savijautos veiksniais – mityba, hidratacija, fiziniu aktyvumu, teigiama mąstysena ir bendruomenės dalyvavimu bei pateikiančios išsamius nurodymus, priemones ir atitinkamo turinio tekstus, skirtus jus palaikyti.

Ši 21 dienos trukmės programa skirta padėti jums:

 • Sustiprinti organizmo natūralaus valymosi veiklą1
 • Palaikyti tinkamą virškinimo sistemos veiklą3 ir gerą nuotaiką4
 • Pagerinti išvaizdą5
 • Stiprinti imuninę sistemą6
 • Būti geresnės fizinės formos ir aktyvesniems

Ji taip pat turėtų padėti jums:

 • Įveikti sunkumus, iššūkius ir stresą
 • Gerinti miego kokybę
 • Formuoti sveikos gyvensenos įpročius

1 Tikrasis margainis padeda organizmui išsivalyti pačiam.
2 Su „Nutrilite“ tikruoju margainiu, kuris padeda organizmui išsivalyti pačiam.
3 Tikrasis margainis skatina virškinimą.
4 Vitaminas B6 ir folio rūgštis (vitaminas B9) padeda palaikyti normalią psichologinę veiklą.
5 Dėl fizinio ir protinio lavinimo.
6 Vitaminas B6 ir folio rūgštis (vitaminas B9) padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

Kodėl jums tai patiks

Mes visi norime būti sveikesni ir laimingesni savo gyvenime. Kai kada tai gali būti nemenkas iššūkis dėl netinkamos mitybos, žalingų aplinkos veiksnių ir alkoholio vartojimo, nuo ko mūsų kepenys ir kita grupė organų, nuolat atliekančių mūsų organizmo natūralaus valymosi veiklą, patiria stresą.

„Nutrilite Body Cleansing Program“1 buvo sukurta siekiant padėti stiprinti organizmo natūralaus valymosi veiklą1, aprūpinant organizmą papildomomis medžiagomis, naudingomis tuo, jog padeda palaikyti organizmo natūralaus valymosi procesą.1

Jums neabejotinai patiks ši programa, nes:

 • ji sukurta bendradarbiaujant su Dr. Francesco Avaldi, „Nutrilite“ mitybos konsultantu, turinčiu vegetarinės mitybos magistro laipsnį, konsultuojančiu sportinės mitybos klausimais pagrindines Europos futbolo komandas ir Olimpinius sportininkus;
 • ji suteikia galimybę gauti nemokamą prieigą prie naudingų priemonių ir atitinkamo turinio tekstų tam specialiai skirtoje „Amway Xperience“ mobiliosios programėlės „Destination Wellbeing“ 5 skiltyje ir programos vadove, kuriuose pateikti mitybos nurodymai, puikūs receptai, aktyvios gyvensenos patarimai, motyvuojamasis palaikymas ir galimybė kartu leistis į šią kelionę bei dalytis jos įspūdžiais su bendraminčių grupe;
 • ja lengva vadovautis, nes veiksmai aiškūs ir paprasti, o metodika – labai lanksti.
 • Programa turėtų padėti jums būti geresnės fizinės formos ir aktyvesniems2, pagerinti savo išvaizdą3 ir palaikyti gerą nuotaiką4.
 • Lengva neišsimušti iš vėžių ir būti motyvuotiems turint galimybę bet kada ir bet kur naudotis skaitmenine priemone „Destination Wellbeing“5 „Amway Xperience“ mobiliojoje programėlėje, kur rasite puikių receptų, aktyvios gyvensenos patarimų, motyvuojamąjį palaikymą ir „Amway“ verslo savininko palaikymą.
 • Patrauklią rinkinio pakuotę vienas malonumas išpakuoti arba dovanoti. Joje taip pat yra skrajutė, skirta padėti jums pradedant įgyvendinti programą.
 • „Nutrilite Body Cleansing Program“ rinkinys siūlomas su 10 proc. nuolaida (lyginant su produktais perkant atskirai).

Sužinokite daugiau čia.

1 Su „Nutrilite“ tikruoju margainiu, kuris padeda organizmui išsivalyti pačiam.  „Nutrilite Body Cleansing Program“ – tai 21 dienos trukmės holistinės sveikos gyvensenos programa, kurioje pateikiami mitybos nurodymai, fizinio aktyvumo rekomendacijos, hidratacijos patarimai ir teigiamos mąstysenos priemonės.
2 Dėl fizinio lavinimo.
3 Dėl fizinio ir protinio lavinimo.
4 Dėl protinio lavinimo ir vitamino B6 bei folio rūgšties (vitamino B9), kurie padeda palaikyti normalią psichologinę veiklą.
5 „Destination Wellbeing“ priemonė „Amway Xperience“ mobiliojoje programėlėje bus pateikta nuo 2023 m. sausio mėn.

Verta žinoti

 • „Nutrilite“ yra pasaulyje perkamiausių vitaminų ir maisto papildų prekių ženklas1 bei pasaulyje perkamiausių baltyminių papildų prekių ženklas.2
 • „Nutrilite Body Cleansing Program“ paremta moksliniais metodais ir sukurta bendradarbiaujant su Dr. Francesco Avaldi, „Nutrilite“ mitybos konsultantu, turinčiu vegetarinės mitybos magistro laipsnį, konsultuojančiu sportinės mitybos klausimais pagrindines Europos futbolo komandas ir Olimpinius sportininkus.
 • Mūsų „didvyriškasis“ organas – kepenys uoliai rūpinasi mūsų organizmu filtruodamos ir valydamos mūsų kraują. „Nutrilite“ Tikrojo margainio sudėtyje yra tikrojo margainio ekstrakto, kuris palaiko gerą kepenų būklę, prisideda prie jų apsaugos ir padeda palaikyti normalią jų veiklą.
 • „Nutrilite Balance Within“ sudėtyje yra 6 milijardai pieno rūgštį gaminančių 2 moksliškai užregistruotų atmainų bakterijų, taip pat vitamino B6 ir B9 (folio rūgšties).
 • „Nutrilite All Plant Protein“ sudaro baltymai iš trijų skirtingų augalinių šaltinių ir nėra kvapniųjų medžiagų ar dažiklių.
 • „Nutrilite“ maistinių skaidulų miltelius sudaro trijų tipų tirpios skaidulos, išgautos iš natūralių augalinių šaltinių.

1 šaltinis: „Euromonitor International Ltd“; vitaminai ir maisto papildai, tarp pasaulinių prekių ženklų, pagal mažmeninės prekybos apimtį mažmeninėmis kainomis, % suskirstymas, 2022 m. duomenys paremti užsakytais moksliniais tyrimais, atliktais 2022 m. balandžio–rugpjūčio mėn.
2 šaltinis: „Euromonitor International Ltd“; vitaminai ir maisto papildai, tarp pasaulinių prekių ženklų, pagal mažmeninės prekybos apimtį mažmeninėmis kainomis, % suskirstymas, 2022 m. duomenys paremti užsakytais moksliniais tyrimais, atliktais 2022 m. balandžio–rugpjūčio mėn.

Pagrindinės ypatybės

„Nutrilite Body Cleansing Program“ yra „Nutrilite“ holistinės sveikos gyvensenos iniciatyvos „Destination Wellbeing“ (kelias į gerą savijautą) dalis – pateikiančios daugybę įvairių programų, sprendimų ir produktų rinkinių, skirtų įvairiems jūsų sveikatingumo ir mitybos poreikiams tenkinti bei padėti jums užtikrinti laimingesnį ir sveikesnį gyvenimą.

Vertinant organizmo valymą holistiniu požiūriu, „Nutrilite Body Cleansing Program“ pagrįsta svarbiausiais geros savijautos veiksniais – mityba, hidratacija, fiziniu aktyvumu, teigiama mąstysena ir bendruomenės dalyvavimu.

„Nutrilite Body Cleansing Program“ palaiko gausybė nuostabių išteklių, bet kada ir bet kur prieinamų per „Amway Xperience“ mobiliosios programėlės skiltį „Destination Wellbeing“. Čia galite rasti receptų, patarimų, priemonių ir motyvuojamojo turinio tekstų, skirtų padėti jums neišsimušti iš vėžių įgyvendinant organizmo valymo programą.

Naudojimas

„Nutrilite Body Cleansing Program“ rinkinys – tai jūsų 21 dieną truksiančios „Body Cleansing Program“ atspirties taškas. Gavę savo „Nutrilite Body Cleansing Program“ rinkinį, atlikite šiuos veiksmus:

 • Iš „Google Play Store“ arba „Apple App Store“ atsisiųskite nemokamą programėlę „Amway™ Xperience app1“. Ją rasite skiltyje „Amway Xperience“ arba nuskaitę QR kodą, pateiktą sveikinamojoje skrajutėje.
 • Raskite „Destination Wellbeing“ priemonę „Amway™ Xperience“ programėlėje.
 • Apsispręskite, nuo kada pradedate įgyvendinti programą, o tada praneškite apie tai savo draugams, artimiesiems ir bendradarbiams, kad jie galėtų jus palaikyti – o galbūt ir norėtų kartu su jumis leistis į šią kelionę ir dalytis jos įspūdžiais.
 • Pasitelkę programos vadovą arba mobiliąją programėlę1, susiplanuokite savo dienotvarkę.

Naudokite kiekvieną „Nutrilite“ produktą vadovaudamiesi nurodymais, įtraukdami į savo kasdienių valgių planą, kaip rekomenduojama palaikymo priemonėse ir programos vadovo skiltyje „Daily Meal Examples & Supplements“” (kasdienių valgių pavyzdžiai ir papildai).

Apsilankykite „Nutrilite Body Cleansing Program“ interneto svetainės2 puslapyje ir pažiūrėkite vaizdo įrašą, kuriame programa pateikta labai išsamiai, žingsnis po žingsnio.

Programa skirta tik suaugusiesiems

Nevartokite „Nutrilite“ tikrojo margainio nėštumo ar žindymo laikotarpiu. Jei sergate ligomis, veikiančiomis ar pažeidžiančiomis kepenis ar tulžies pūslę ir latakus, arba tulžies pūslės ar latakų akmenlige, vartoti „Nutrilite“ tikrojo margainio nerekomenduojama. Jei vartojate kokius nors vaistus, pasitarkite su savo gydytoju.

1 „Destination Wellbeing“ priemonė „Amway Xperience“ mobiliojoje programėlėje bus pateikta nuo 2023 m. sausio mėn.
2 „Nutrilite Body Cleansing Program“ puslapis bus pateiktas nuo 2023 m. sausio mėn.