Augaliniai proteinai Nutrilite™

[8147]

[]

[9607]

[9607]

has_post_thumbnail() taip
has_post_thumbnail() taip


[9607]
Nutrilite™ Augaliniai proteinai suteikia aukštos kokybės augalinių baltymų, kad užtikrintų optimalų baltymų dienos suvartojimą*.
Kaip pirktiProdukto kodas:110415

Apžvalga

Nutrilite™ Augaliniai proteinai suteikia aukštos kokybės augalinių baltymų, kad užtikrintų optimalų baltymų dienos suvartojimą*. 

Tai Jums patiks…

Baltymai gali būti vadinami gyvybės statybiniais blokas, kadangi jie yra randami kiekvienoje organizmo ląstelėje, kur jie padeda atitaisyti žalą ir kurti naujas ląsteles. Lyg dviračio rėmas, tai mūsų kūno atrama, tampanti mūsų kaulų bei raumenų pagrindu. Tačiau organizmas negali saugoti baltymų pertekliaus, todėl juos būtina nuolat vartoti. Galite manyti, kad Jūsų dieta suteikia pakankamai baltymų, tačiau jeigu esate vegetaras arba laikotės specialiosios dietos, kai pagrindiniai baltymų šaltiniai: pienas, kiaušiniai, sūris ir raudonoji mėsa yra Jums nepasiekiami, galite susidurti su baltymų stoka. Nutrilite™ Augaliniai proteinai yra subalansuota ir sveika alternatyva tradicinėms baltymų formoms, juose yra visos devynios esminės amino rūgštys, prisidedančios prie geros sveikatos būklės išlaikymo. Greiti, paprasti ir labai patogūs naudoti Nutrilite™ Augaliniai baltymai gali būti maišomi su maistu ir gėrimais, nepaveikdami jų skonio. Pabandykite įmaišyti šaukštą šio baltymo į savo kasdienį kokteilį, kurį geriate po treniruotės.  

Verta žinoti…

 • Natūralios kilmės baltymų papildas.
 • Vienoje porcijoje yra mažiau nei 0,5 g riebalų.
 • Paprasta įsisavinti.
 • Šiuose baltymų milteliuose nėra dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar pridėtinių konservantų.
 • Nors kai kuriuose maisto produktuose yra daug baltymų, jie taip pat gali turėti daug cholesterolio, sočiųjų riebalų, druskos ir kalorijų. Nutrilite™ Augaliniai proteinai tai sveika alternatyva, gaunama iš sojos, kviečių ir žirnių.
 • Vienas valgomasis šaukštas suteikia 8 g baltymų porciją. Kiekvienam žmogui reikia mažiausiai 0,83 g baltymų / 1 kg kūno svorio per dieną. Tai reiškia, kad sveriant 60 kg, per dieną reikia suvartoti maždaug 50 g baltymų. *
 • Lengvai naudojamas šiltame ar šaltame maiste ir gėrimuose, nedaro poveikio maisto skoniui. Kodėl gi jų neįdėjus į Grynos galios glotnutį, Migdolų energijos suteikiantį gėrimą ar valomąjį morkų ir apelsinų glotnutį?
 • Užtikrina visų devynių esminių amino rūgščių pusiausvyrą. „Esminiai“ reiškia, kad kūnas negali pats jų sintetinti, jie apima histidiną, izoleuciną, leuciną, liziną, metioniną, fenilalaniną, treoniną, triptofaną ir valiną.
 • Sudėtyje nėra gyvūninės kilmės ingredientų. Tinka vegetarams. 

* Baltymai padeda palaikyti normalią kaulų ir raumenų masę. .

Sudedamosios dalys

 
VIDUTINIS KIEKISPORCIJOJE (10 g)100 g
Energinė vertė170KJ/40Kcal1700KJ/400Kcal
Riebalai0,48 g4,8 g
  Iš kurių sociųjų riebalų rūgšcių0,06 g0,6 g
Angliavandeniai0,32 g3,2 g
  Iš kurių cukrų0 g0 g
Baltymai8 g80 g
Druska0,23 g2,3 g
Esminės amino rūgštys
Izoleucinas390 mg3900 mg
Leucinas660 mg6600 mg
Lizinas510 mg5100 mg
Metioninas ir cisteinas220 mg2200 mg
Fenilalaninas ir tirozinas750 mg7500 mg
Treoninas310 mg3100 mg
Triptofanas120 mg1200 mg
Valinas400 mg4000 mg
Histidinas210 mg2100 mg
SUDĖTIS: sojų proteinas (81%), kviecių proteinas (10%), žirnių proteinas (7,5%), emulsiklis (sojų lecitinas), lipnumą reguliuojanti medžiaga (silicio dioksidas).

Siūlomas naudojimas

 • Tiems, kurie nesuvartoja pakankamų pieno, mėsos, sūrio ir kitų maisto produktų, turinčių daug baltymų. kiekių.
 • Daug sportuojantiems.
 • Tiems, kurie savo dietoje rūpinasi kalorijomis ir riebalais.
 • Tiems, kurie praleidžia valgius, valgo mažas porcijas ar jaučia, kad jiems reikėtų papildomo baltymų kiekio dietoje.
 • Vaikams (vyresniems negu 3 metų), paaugliams, pagyvenusio amžiaus žmonėms, nėščioms ir krūtimi maitinančioms moterims, kai reikia papildomo baltymų kiekio.

Rekomenduojama dozė Pagal poreikį, įdėkite 1 samtelį (apie 10 g.) miltelių į pieną ar kitus gėrimus kartą per dieną arba keletą kartų per dieną. 1 minutę maišykite arba plakite sandariai uždarytame indelyje. Taip pat galima apibarstyto dribsnius, sriubas, salotas ar kitus maisto produktus. Patarimai Pakuotę laikyti sandariai uždarytą, mažiems vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nerekomenduojama jaunesniems negu 3 metų vaikams be gydytojo konsultacijos prieš vartojimą. Laikyti vėsioje, sausoje vietoje.