„Nutrilite“ linijos vitaminas C – imuniteto stiprinimui

Ar teko girdėti, kad įmonė AMWAY siūlo gausų vitaminų ir maisto papildų pasirinkimą? 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Atėjo ruduo, taigi daugiau dėmesio turime skirti imuniteto stiprinimui. Vienas iš pagrindinių vitaminų, kuris reikalingas imunitetui stiprinti – vitaminas C. 
Interneto puslapyje NamaMama.lt rasite aprašymus trijų pakuočių vitamino C iš „Nutrilite“ linijos. 
Kiekvienoje pakuotėje yra skirtingas vitamino C tablečių kiekis ir vartojimo būdas:

Nutrilite™ Vitaminas C Plus (dydis: 180 tablečių)

Nutrilite™ Vitaminas C Plus (dydis: 60 tablečių)

Vitaminas C kramtomose tabletėse Nutrilite™ (dydis: 100 tablečių)

Vitaminas C padeda stiprinti imuninę sistemą ir palaiko normalią organizmo kolageno gamybą, reikalingą sveikai odai, be to, padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso.
Vitaminas C plius

Vitamino C nauda

„Nutrilite“ vitamino C Plus kiekvienoje dienos tabletėje yra 240 mg vitamino C, sumaišyto su skaiduline medžiaga. Viena išgerta „Nutrilite“™ Vitamino C Plus tabletė organizmo įsisavinama per 8 valandas.

Prailginto išskyrimo tabletė suteikia daugiau naudingo vitamino C per dieną nei 600 mg greito išskyrimo maisto papildas.

Vitaminas C yra pagamintas iš kraštuotosios malpigijos, kuri užauginta Amway „Nutrilite“ ūkyje, naudojant tik tvarius ūkininkavimo metodus.

Gaminant maisto papildą, nėra pridedama dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ar pridėtinių konservantų.

„Nutrilite“™ Vitaminas C Plus – lėtai ir tolygiai išskirdamas vitaminą C padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą.

Didelėje „Nutrilite“ vitamino C Plus pakuotėje yra 180 tablečių. Jeigu per dieną išgersite po vieną tabletę– šios pakuotės užteks jums 6 mėnesiams. Tai pusmečio investicija į jūsų sveikatą.

Mažesnėje pakuotėje yra vitamino c tablečių, kurių užteks jums dviem mėnesiams.  

Vitaminas C Plius mazas

Vitaminas C kramtomose tabletėse

Džiugu, kad įmonė AMWAY rūpinasi vaikučiais ir siūlo jiems vitaminą C kramtomose tabletėse.

Vitaminas C vaikams – tai vyšnių skonio tabletės. Šis kramtomas vaisių skonio vitamino C maisto papildas yra su cukrumi ir saldikliais, taigi jūsų vaikas lengvai galės sukramtyti ir nuryti tabletę. Nereikės lieti ašarų, jog tabletė neskani ar negali nuryti. 

Norite sužinoti daugiau apie produktus ir juos užsisakyti? Registruokitės ir pirkite. Galite pasirinkti jums tinkamą registracijos statusą (žemiau): 

Narys+ 

Registruotas klientas

Norite pirkti už didmeninę kainą, bet gąsdina registracijos mokestis – parašykite NamaMama.lt@gmail.com

Vitaminas c kramtomas vaikams